Papik 14

LG PC Suite – Jaký program mám použít pro spojení s počítačem?

Jaký program mám použít pro spojení s počítačem? mám LG L9.

Odpovědi
beer

Pro spojení s počítačem použiješ program LG PC Suite, ale musíš zvolit jeho správnou verzi. Vše potřebné najdeš zde: http://www.lg­.com/cz/podpo­ra/pc-suite

hayleyy

Sice nemám stejný LG jako ty, ale mám podobný a myslím si, že by to mohlo být u všech LG stejné.
Po zapojení kabelu, jak do mobilu i počítače zvolím možnost „úložiště USB“ – to vyběhne samo na displeji a hned jak to zvolím, tak samo naběhne i na tom PC co s tím chceš udělat a tam si pak zvolíš ;)
(já dávám vždycky „zobrazit všechny složky“ nebo něco takovýho :D tam ti naběhne vše)