sara46

LG Optimus L9 vs Sony Xperia S

Dobrý den, potřebuji nový telefon a pro mně je docela těžké si vybrat. Od telefonu chci rychlost, spolehlivost.. Často prohlížení internetu, písničky, filmy.. Přes HTC až po iPhone jsem skončila u těchto dvou. Napiště prosím, který je podle vás lepší, případně pomoc pokud jeden z nich vlastníte. Děkuji:)

Odpovědi
Bedy

Podle mě je lepší Sony Xperia S. Má více paměti RAM (o 256MB), větší rozlišení displaye (lépe se prohlíží internet, obrázky,..), má o něco lepší foťák.

Stoky

Predne musim rict, ze oba telefony jsou dobrou volbou. Resim v posledni dobe podobnou otazku (i kdyz u me uz je odpoved L9). Sony S ma lepsi fotak a rychlejsi procesor, ale je o poznani tlustsi a ma i mensi displej, hlavni nevyhodu vydim ale v absenci NFC senzoru, ktery v blizke budoucnosti poslouzi treba jako elektronicka penezenka nebo se do telefonu daji teoreticky nahrat pristupove karty (nahradi pristupovou kartu). LG L9 ma prumerny fotak a sice pomalejsi procesor ale vsichni tvrdi ze staci na vsechny funkce, vyhodou je pro me vzhled a velikost displeje pri relativne malych rozmerech a hlavne vyssi kapacita baterie (potazmo vyssi vydrz). To je muj pohled. Pro me osobne na telefon urceny predne k praci.

anonym

z těchto dvou telefonů je lepší volbou Sony Xperia S

  1. Xperia S má 8 násobnou interní paměť 32GB versus 4GB
  2. Xperia S má o 50% výkonější procesor (taktovaný na 1,5GHz versus 1GHz)
  3. Xperia S má mnohem podrobnější displej (více pixelů na palec 341 versus 234 pixelů na palec)

proti tomu L9 má tyto výhody

  1. je tenčí (9 mm versus 11 mm)
  2. o něco málo hehčí (125g versus 144g)

informace jsem převzal z http://www.lep­sitelefon.cz