Avatar uživatele
sara46

LG Optimus L9 vs Sony Xperia S

Dobrý den, potřebuji nový telefon a pro mně je docela těžké si vybrat. Od telefonu chci rychlost, spolehlivost.. Často prohlížení internetu, písničky, filmy.. Přes HTC až po iPhone jsem skončila u těchto dvou. Napiště prosím, který je podle vás lepší, případně pomoc pokud jeden z nich vlastníte. Děkuji:)

Zajímavá 0 před 4159 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Podle mě je lepší Sony Xperia S. Má více paměti RAM (o 256MB), větší rozlišení displaye (lépe se prohlíží internet, obrázky,..), má o něco lepší foťák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Stoky

Predne musim rict, ze oba telefony jsou dobrou volbou. Resim v posledni dobe podobnou otazku (i kdyz u me uz je odpoved L9). Sony S ma lepsi fotak a rychlejsi procesor, ale je o poznani tlustsi a ma i mensi displej, hlavni nevyhodu vydim ale v absenci NFC senzoru, ktery v blizke budoucnosti poslouzi treba jako elektronicka penezenka nebo se do telefonu daji teoreticky nahrat pristupove karty (nahradi pristupovou kartu). LG L9 ma prumerny fotak a sice pomalejsi procesor ale vsichni tvrdi ze staci na vsechny funkce, vyhodou je pro me vzhled a velikost displeje pri relativne malych rozmerech a hlavne vyssi kapacita baterie (potazmo vyssi vydrz). To je muj pohled. Pro me osobne na telefon urceny predne k praci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

z těchto dvou telefonů je lepší volbou Sony Xperia S

  1. Xperia S má 8 násobnou interní paměť 32GB versus 4GB
  2. Xperia S má o 50% výkonější procesor (taktovaný na 1,5GHz versus 1GHz)
  3. Xperia S má mnohem podrobnější displej (více pixelů na palec 341 versus 234 pixelů na palec)

proti tomu L9 má tyto výhody

  1. je tenčí (9 mm versus 11 mm)
  2. o něco málo hehčí (125g versus 144g)

informace jsem převzal z http://www.lep­sitelefon.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek