Lezli jste někdo někdy za svojí dívkou po hromosvodu ?

Inspiroval mě článek

http://www.no­vinky.cz/krimi/245044-mladik-v-ostrave-lezl-za-divkou-po-hromosvodu-spletl-si-ale-dum.html

Nejlepší odpověď
www

ANO, i to se mně v mém pohnutém životě podařilo a byla to hodně velká sranda 😁 !
Byli jsme sice se slečnou domluveni, ale zdržel jsem se ve sklípku, upravil, proto nemohl přijít normálně dveřmi a chtěl dodržet slovo. To jsem ale netušil, že jsem hlučný a bábi od té slečny čekala u závěrečného okénka s masivní žehličkou v ruce, aby vzala lupiče po hlavě jen co uvidí hlavu 😁 Naštěstí se hromosvod utrhnul a já spadl dolů.
Místní rozhlas pak hlásil, ať si dávají lidé bacha na neznámého zloděje 😁

Další odpovědi
baghira

Ne – mým cílem obvykle bylo se se svojí dívkou pomilovat. Což by s odřenýma rukama (v lepším případě) nebo zpřeráženýma hnátama (v horším případě) jaksi nebylo ono.

Drap

Je to nezvyklý způsob vstupování do bytu, ale myslím že vzhledem k věku a alkoholu v krvi to je omluvitelné.

led

Po hromozvode trochu ináč:
Na internáte sme museli byť do 22.hodiny. Vrátnička neskoré príchody hlásila do školy. Ak sme sa zdržali, kamaráti nám nechali otvorené okno, do ktorého sme po hromozvode vyliezli bez ohľadu chlapec, či dievča. V tom prípade nikto nič nevedel. Až do okamihu, keď to okno si nechala otvorené naša nemčinárka a my sme vliezli k nej. :) Ale neprezradila nás, aj keď sa zľakla nezvyklej návštevy.
Takže nielen chlapci lozia po hromozvode. :D
PS.
pre Ajťáka okienko fyziky:
Blesk je silný přírodní elektrostatický výboj (electrostatic discharge – ESD) produkovaný během bouřky. Bleskový elektrický výboj je provázen emisí světla. Elektřina procházející kanály výboje rychle zahřívá okolní vzduch, který díky expanzi produkuje charakteristický zvuk hromu.
zdroj wikipédie
pripájam sa k Tom004
Ale hovorove sa na blesk a jeho sprievodný jav naďalej používa aj výraz „hrom“. Nechajte nás, prosím, zatiaľ v tomto ľudovom vyjadrení.

anonym

!!! ZATÍM !!! ještě ne, ale dle toho, jak se rád „prolézám“ kolem našeho domu (po žebříku, okapu či také !!! BLESKOSVODU !!!, hrom se nedá svést :D )

ale vše se dá ještě zkusit, ne? :)

tom004

Za dívkou ne,ale kvůli jedné praštěné,velice slušně řečeno,mamině ano.Kvůli tomu,že si na chvilku „odskočila“ k sousedce,nechala doma čtyřletou dceru,na sporáku se vařila voda na knedlíky,a dveře se jí pochopitelně zabouchly.Klíče nechala doma,a já lezl po hromáku do čtvrtého patra paneláku.Dobře to dopadlo,a já se už asi nikdy,víc bát nebudu.Aspoň doufám. :)
Pro ajťáka.Hrom se sice svést nedá,ale bleskosvod,se neujal.Takže i v normách,se píše hromosvod. :)

lexx

to ne ale jako četař abso dozorčí u vchodu jsem musel koukat jinde když holky lezly skrz plot do prostoru kasáren za účelem nikterak ušlechtilým