Avatar uživatele
NemamSlov

Lezie vam na nervy nejaka osoba?

Doplňuji:
ja len ci o mam len ja take tazke, brat ma asi nuti aby som ho zabil motykov

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, arygnoc, Deli, bolak, briketka10, marci1 před 3981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ano a velmi,a to tak,že se mě otvírá kudla v kapse jen při vzpomínce na tu osobu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Leze, leze, nedoleze…
Prirodzene, mám svojho „nanervolezca“, ale hýčkam si ho, aby som nezaspala na vavrínoch. Udržuje ma v kondícii. Akonáhle ale vylezie nad hranicu dýchateľnost, narazí na zábranu a „leze, leze, nedoleze…“

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Kdysi ano. Teď už ne. Člověk se snaží s každým vyjít, chovat se k němu slušně a zdvořile. S některými lidmi se ale opravdu vyjít nedá, vyzařují „negativní energii“, fungují jako „upíři“. Nejen, že člověku lezou na nervy, ale úplně z něho vysají energii a psychicky ho ničí. Jediná rada, je, přerušit s nimi jakékoliv styky.Klid a pohoda v životě je nade vše a psychická vyrovnanost obzvlášt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ano. Leze na nervy, vycucává energii, zvyšuje mi tlak a ubližuje. Můj ex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Takovejch osob je, že by mi obě ruce nestačily na spočítání. Ale člověk se přes to musí přenést a nenechat si kazit náladu. Nejhorší srážka na světě je s blbcem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Vláda, šéfik, občas naši… jo občas leze. Ale jsem splachovací, takže mi nakonec všichni můžou políbit prdel 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Jo moje přítelkyně, ta mi pije doslova krev 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Hlavně lidská hloupost. Ta mě dokáže rozpálit. A je jí dostatek, nemusím si jí hýčkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ne, nikdy

mě se téměř nic nedotkne, dokážu vše říct narovinu, i když je to velmi hnusné a nebo někomu dát proplesknutí, navíc jsem flegmatik, takže většina věcí jde naprosto mimo mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

jo hodne,nejradeji bych ji zabila nebo ji dala facku
Protoze se chova jako spratek
Proste se chova jako malý harat nebo díte a je jí dobre kdyz nekomu ublízuje:(
Mela by se nad sebou zamyslet.Ja bych bud ignorovala nebo se s tou osobou nebavila

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek