bolak

Lezete někomu zde do profilu a pročítáte jeho otázky zpětně, například když jste tu dlouho nebyli?

Pokud ano tak komu, jak často a co z toho máte? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Šmíruju

Nepovažujem to za šmírovanie
Odpoviem protiotázkou:
Prečo si myslíte, že nechávame (aspoň niektorí) otvorené profily? Veď tu nezverejňujeme utajené informácie. Práve naopak, vy uzavreté profily, znemožňujete zákonný prístup k informáciám. Alebo sa hanbíte za svoje verejné príspevky?
Ak ma niektorý príspevok zaujme, je prirodzené, že chcem pozrieť aj iné príspevky toho užívateľa. A nechce sa mi pri tom používať rôzne pátracie metódy.
Užívatelia odpovedí, otvorte sa svetu otázok a odpovedí!

Další odpovědi
Syd

Šmíruju

Šmíruju skoro furt a skoro všechny. Co z toho mam? Lepší přehled o jednotlivých uživatelích a přístup k zajímavým otázkám a odpovědím některých uživatelů, který jsou jinak schovaný v kupě zbytečných na první pohled vygooglitelných otázek a těch ještě zbytečnějších chatovacích neotázek.

iceT

Nešmíruju

Tam,kam bych se i ráda podívala,jsou privátní profily.Ale nevadí,můžu si dát tu práci prolistovat stránky zpátky-žíly mi to nezkrátí-že.No zrovna včera jsem hledala jednu otázku,co jsem na ni odpovídala,jen abych se ujistila,že moje odpověď byla špatně.Jeden by nevěřil,že ten čas tak rychle letí,protož jsem myslela,že to bude tak tři týdny zpátky a ono houby,tři měsíce zpátky to bylo…

aramah

Nešmíruju

Nemám zájem,nedělám to ani v reálu nejsem zvědavá.

Jo a když někdo leze do mého profilu, tak to vím mám tam kamery:)))))

briketka10

Šmíruju

lezu to nevíš přeci Tobě, abych měla na co odpovídat :)

Sůwa

Nešmíruju

Doplňuji:
Tam, kde by mne to zajímalo je privátní profil, ale nejspíš bych se stejně nic obecně poučného nedozvěděla 🙂.

Kamionacka09

Nešmíruju

Dala bych odpoved ze jen hodne malo a to jen kdyz vidim nekoho novyho.

pusinka50

Nešmíruju

To mě ještě ani nenapadlo, už takhle tu člověk ztrácí času kvůli pomalu se otevírajícím stránkám a ještě hledat v profilech, to ne. Kdybych člověka znala, tak asi bych se na něj podívala, abych ho poznala líp, ale tady je to anonymní, tak na co…

Drap

Nešmíruju

Proč bych to dělal ?

seira

Nešmíruju

Jen tomu, kdo má hoooodně imbecilní dotaz či odpověď. Takže jdu právě šmírovat tvůj profil, ale hádám, že ho máš privátní.

honza19hk

Nešmíruju

Doplňuji:
pokud něco procházím tak stránky otázek.jelikož sem chodím až večer tak si pamatuji u které otázky jsem ten den skončil a druhý den je třeba na 3 stránce tak od ní začínám k nejnovější.

anonym

Vracim se jen k annas , tu dobodovavam. Nekdo me narkl , ze porusuji kodex, kdyz ji dobodovavam, ale proc ? Kdyz mam jeji odpovedi rada a je moje kamaradka. ?
🙂 Tak pak jsem se jeste podivala tomu dotycnemu na jeho profil … , jestli nahodou neporusuje on … a svete div se. ! Misto otazek je polovina uz odpovedi. 🙂.
Jsem ale hodna .. v prstikach uz jsem mela neco o zameteni pred vlastnim prahem.. , ale protoze jsme sousede , tak jsem dostala strach … , abych nedostala pres drzku. 🙂 . Jinak se nedivam nikdy nikomu. To bych casove nestihala.
P.S. Nase led mi slibila, ze me necha vynulovat a porad nic. ☹
Chci jen k tomu dodat, ze ani pak , az budu mit opet nulu , si profil neotevru a ani nepridam ty kontakty , nebo co .. bylo by toho na me moc. -iv-

bolak

Víš, ty říkáš že nemáš čas si přidávat lidi do kontaktů a nemáš čas se učit nový funkce :) ale kdyby ses naučila aspoň ten stream, tak by ti to právě čas ušetřilo, protože bys tam jasně viděla, jestli něco novýho přibylo nebo ne. Kor v těch 20 let starech diskuzích, kde na mě reaguješ ;) je to dost nepřehldný. Takhle by sis jenom klikla na „následovat“ otázku a kdyby přibyl novej příspěvek v diskuzi, tak by ti to tam hned napsalo „bolak přispěl do diskuze“…

Navíc ti takhle ani nemůžu napsat do pošty!!!

anonym

No prave !! Probudit se , zapnout pc a vyskocilo by na me 10 bolaku !! Tak je po me !
Nenene.
A do posty me klidne napsat muzete. na vratkach mam schranku a dorucovatelka chodi kazdy den. V tom nevidim problem. -iv-

ReHu

Nepokládám to za šmírování.

Je to o tom, že když mi něčí otázky připadají zajímavé, tak ráda vím víc.

hanulka11

opět špatné možnosti- pokud jsem tu nebyla den tak se vrátím a přečtu si otázky a odpovědi za tu dobu, ale jinak se nevracím a do profilu někomu už vůbec ne

bolak

hanulko, hanulko, já se neptám na to co děláš když se vrátíš z rekreace, ale jestli někomu lezeš do profilu :)
čili tvá odpověď by měla znít: NE -nešmíruju

jak je možný že jsem tak často nepochopen…
co dělám špatně…