Pokročilý

ležatá 8

Nevíte, jak se dělá ležatá 8 ve wordu nebo prostě jak se napíše v pc? Jestli to vůbec jde..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je v uživatelském menu nahoře: Vložit > Symbol > písmo Times New Roman, podskupina Matematické operátory. Pod řádkem se zlomky, hned za pdmocnítkem.

Další odpovědi:

Zlatý

tady jsem pro vás něco vybral:
Doplňuji:
Pro spuštění editoru vzorců nejprve zvolíme nabídku Vložit / Objekt. Z nabídnutého seznamu pak zvolíme Microsoft equations nebo rovnice Microsoft v závislosti na tom, zda máme českou či anglickou verzi programu. Objeví se nám panel nástrojů pro vkládání rovnic. (viz obrázek) Vzorce vytváříme jako skládačku. Například chceme-li zlomek vybereme z nabídky zlomek, pak klikneme na čitatele a vyplníme jej, poté klikneme na jmenovatele a vyplníme. Do čitatele i jmenovatele samozřejmě můžeme přidávat další části vzorce. Takto lze přidat i symboly operací, rovnosti a nerovnosti a jiné matematické symboly (řecká písmena, nekonečno). Je velmi těžké tento nástroj a filozofii práce s ním slovně popisovat, lepší je s ním začít pracovat. Je zde rovněž možné vytvářet matice libovolného tvaru (tlačítko vpravo dole).
zde je link:

http://home.zf.jcu.cz/…

Zdroj: http://www.vbnet.cz/blog-clane k--45-rovnice_ve_wordu_2007_be z_klikani.aspx

Bronzový

Vše myšleno v legraci-jednou mi bylo porazeno,at napíšu normální 8 a pak položím monitor na bok....Za tu radu jsem poděkovala a sdělila,že je to sice správně zobrazené,ale že mě pak dost bolí za krkem....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.