Bad Wolf

Lež, má krátké nohy. Co tato věta a pozměněné přísloví (pan Zdeněk Svěrák přidal čárku) znamená? Děkuji.

Lež, tak tomu rozumím jako, že se má ležet, ale nerozumím tomu, co znamená to …má krátký nohy. Na Odpovědích je psáno, že by větu měli rádi užívat pánové, ale přesto nechápu, co znamená.

Nejlepší odpověď
iceT

No třeba to,že výškový rozdíl dvou jedinců při sexu ve stoje je docela znát,a je trošinku nepohodlný a proto se říká,že v posteli vleže se výškový rozdíl ztratí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

víceméně to neznamená nic,je to jakoby vytržené z kontextu,jen tím chtěli říct,že vložením čárky se zcela změní smysl věty

cz

Pan Svěrák si bude chystat boty a půjde žalovat k soudu když zde napíši že větu Lež, máš krátké nohy nezkomolil on, ale neznámý student.