M2

levný slevový pobyt

Máte někdo zkušenosti s pobyty přes slevové servery, které stojí do 1000 Kč za 2 osoby na 2 noci s polopenzí? Může to být ještě v dostačující kvalitě nebo se tomu radši vyhnout?
Doplňuji:
díky všem za názory, Martin

Odpovědi
maja49

já si koupila na slevovém portálu dražší pobyt, cca 3000 kč, byly to 2 noci-3dny pro 2 osoby, polopenze, doplněno o službu masáž+whirpool. A spokojena jsem byla :)

Petra2309

Také nad tímto zvažuji, a netuším zda to může i za vyšší cenu třeba kolem 3 tisíc pro dvě osoby být kvalitní zájezd. Nebyl jste někdo na Kněžmost? Mají asi měsíc akci na www.doluj.cz

díky za odpovědi