levný cukr

chtěl bych se zeptat, jak ušetřit na ceně za cukr? potřebuji ho větší množství i když ho hned nespotřebuji, jsem schopný ho vzít více a uskladnit. při dnešní ceně cca 20 Kč za kilo, je to šílené, klidně koupím i pytle cukru. prosím, kdo bych mohl levně nakoupit, děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

No já nevím,cukr za 20kč bych brala,u nás stává i o 10Kč víc,pokud není v nějaké akci. Všeobecně se nejlevněji nakupuje u výrobce,pokud máš ŽL asi by to neměl být problém.

Další odpovědi:

Zlatý

Sleduj akce - globus,kaufland. Hlavně v globusu ho tam jednou za čas vrazej třeba i za 10kč, fotr tam jezdil vždycky z dodávkou a pak sme tři měsíce žrali karamel.

Ale musíš to zachytit včas, u většiny e-shopů jde nastavit hlídač, když cena klesne pod X kč, zašlou ti echo na email, mohlo by to fungovat i u některejch hypermarketů a pokud ne, tak nejlíp zaúkolovat nějakýho důchodce, ty sou v tomhle dobrý sondovači, viz > http://www.csfd.cz/…

Zlatý

No já ho kdysi také kupoval v Globusu pro švagra , který je včelař, asi za 10 Kč. Dávali najednou asi maximálně 10 kg a tak jsem musel vícekrát. To nikomu nevadilo.
Kde jsou ty časy kdy jsme ve fabrice dostali třeba 2 000 t polského cukru za 6 Kč. Na trhu byl tehdy za 17 Kč.

Dobrý den, Je vaše poptávka po cukru ještě platná? Ve kterém městě bydlíte? G.S.
Můžete psát i na n.saba@eznam.cz

Diskuze k otázce

Klarka55

Já nevim jak vy ale dá se v pohodě koupit za 20Kč třeba zde http://levnepotraviny.cz/… Problém je že max. 10 KS na dobírku při os. odběru můžete neomezeně

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.