crazyking00

levný cukr

chtěl bych se zeptat, jak ušetřit na ceně za cukr? potřebuji ho větší množství i když ho hned nespotřebuji, jsem schopný ho vzít více a uskladnit. při dnešní ceně cca 20 Kč za kilo, je to šílené, klidně koupím i pytle cukru. prosím, kdo bych mohl levně nakoupit, děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

No já nevím,cukr za 20kč bych brala,u nás stává i o 10Kč víc,pokud není v nějaké akci. Všeobecně se nejlevněji nakupuje u výrobce,pokud máš ŽL asi by to neměl být problém.

Další odpovědi
bolak

Sleduj akce – globus,kaufland. Hlavně v globusu ho tam jednou za čas vrazej třeba i za 10kč, fotr tam jezdil vždycky z dodávkou a pak sme tři měsíce žrali karamel.

Ale musíš to zachytit včas, u většiny e-shopů jde nastavit hlídač, když cena klesne pod X kč, zašlou ti echo na email, mohlo by to fungovat i u některejch hypermarketů a pokud ne, tak nejlíp zaúkolovat nějakýho důchodce, ty sou v tomhle dobrý sondovači, viz > http://www.csfd­.cz/film/158202-cesky-sen/

mosoj

No já ho kdysi také kupoval v Globusu pro švagra , který je včelař, asi za 10 Kč. Dávali najednou asi maximálně 10 kg a tak jsem musel vícekrát. To nikomu nevadilo.
Kde jsou ty časy kdy jsme ve fabrice dostali třeba 2 000 t polského cukru za 6 Kč. Na trhu byl tehdy za 17 Kč.

gsus

Dobrý den, Je vaše poptávka po cukru ještě platná? Ve kterém městě bydlíte? G.S.
Můžete psát i na n.saba@eznam.cz

Klarka55

Já nevim jak vy ale dá se v pohodě koupit za 20Kč třeba zde http://levnepo­traviny.cz/eshop/in­dex.php?catego­ry=dochucovadla Problém je že max. 10 KS na dobírku při os. odběru můžete neomezeně