dsa

Co říkáte na chytrý telefon Doogee DG 580?

Zdravím, co říkáte na chytrý telefon Doogee DG 580, na heuréce najdete nejlevnější za 3099,– Kč, a momentálně ho mohu mít na slevovém portálu www.doluj.cz za 2099,– Kč, samozřejmě mě velice láká cena, ale bude mi telefon stačit na běžné používání?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ANO

Doplňuji:
Na běžné používání určitě,pokud myslíš jen sms a volání,
co s ním chceš jinýho dělat?
Jsem zastáncem toho,že telefon má sloužit na volání a sms,jinak je to žrout času,když vidím ty mladé lidičky jak tam píšou i když kočárek tlačí před sebou,ani dítě je tak nezajímá co vezou v kočárku jako to šmátrání po displeji.

Hykam

NE

Pokud opravdu budeš tel. běžně používat ( volání, sms), tak ano, pokud si budeš chtít nainstalovat nějakou aplikaci, tak tě můžu ujistit, že tak 2 – 3 a bude se ti sekat. A věř, že když už budeš mít chytrý tel., tak si nějakou tu aplikaci nainstalovat chtít budeš a nemusí to být zrovna hry.