Virid

Levnej shop – Čína atd…

Neznáte nějakej obchod – Čína, atd… – na kterém bych mohl levně a s jistotou nakupovat elektorniku – nejlépe HDD WD? Předem díky za odpověď

Odpovědi
cochee

Můj názor: čínské šopy se hodi jen na drobnosti, tzv. gadgety a spol, ještě tak levné mobily. Nedovedu si představit, že bych tam koupil něco, u čeho kladu důraz na spolehlivost, což pevný disk rozhodně je. Nejde o to, že to je HDD z Číny, ten WD koupený v Česku bude tentýž, ale když se mi pokazí, jdu do kšeftu a vyreklamuju ho. Jak to udělám při reklamaci v Číně? Oni mívají dumpingové ceny na dopravu nového zboží, ale při posílání reklamace už to tak sladké nebude… ten HDD by se možná pěkně prodražil. Navíc záruční doba asi nebude jako u nás, spíš poloviční.