Djukenzie

Levné ubytování ve Vídni ? (hotel, hostel atp..)

Dobrý den, chtěl bych teď v prosinci jet na víkend do Vídně. Kolega z práce říkal, že se tam dá sehnat ubytování s postelí pro dva (nebo dvě lůžka co jdou dat k sobě), kolem 550kč, bohužel si na žádné zrovna nevzpomněl. Ovšem, ať hledám jak chci, nemohu najít nic takového v této cenové kategorii. Jsem ochotný, za noc nás dvou dát 1600kč. Nemáte nějaký typ? Nebo doporučení, nebo aspoň zkušenost ?

Odpovědi
Pájo

Např. zde:
http://www.bo­oking.com/index­.cs.html?sid=48­a1369a62e3278af4a0dd5035­2f2eb0;dcid=1
…si navolte parametry a máte to i s hodnocením.
Cena atd. se dá vyfiltrovat.