Levné mp3 - aušus, nebo levná kvalita?

Zdravím. Prosila bych o radu, zda si mám koupit levnou mp3, či radši sáhnout po dražší?http://www.mp3levne.cz/…

Pomoc pro ty co si nemohou vybrat ☺☺
Super, Díky moc moc za pomoc! Jako, určitě, kvalitní soubor=kvalitní poslech, chtěla jsem jen vědět, jestli se rychlejc nezkazí.
Ale díkec, pomohli jste všichni!

Odpovědi:

Stříbrný

Mám svou vlastní odpověď k tomuto tématu.

Hloupá a zbytečná anketa.

Pokročilý

Mám svou vlastní odpověď k tomuto tématu.

Nejde ani tak o to, jestli mp3 přehrávač je levný, nebo drahý. Ale jestli jsou sluchátka levné, nebo drahé!:

- ze všeho nejvíce záleží na zdroji. Tzn. jak kvalitní je soubor, který poslouchám. Když už kvalitní poslech, tak formát FLAC namísto mp3. Někdo může namítat, že rozdíl nejde poznat. V opravdu kvalitních sluchátkách poznat jde. Dnes už FLAC formát přehrají i levné přehrávače a lze si jej doma z originálu vytvořit. Nevýhodou je, že zabírá více místa.

- Na druhé místo bych umístil kvalitu sluchátek.

- A až po splnění předchozích bodů bych se podíval, kolik mi zbylo na přehrávač.

Z toho vyplývá utratit co nejvíce z našetřených peněz za sluchátka (klidně 3x více než za přehrávač). Tímto je posun v kvalitě poslechu nejmarkantnější.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Samozřejmě jdou koupit za moc peněz i šunty sluchátka, ale obecně ten vztah peníze - kvalita u sluchátek platí. A nakonec - odborných recenzí je na internetu hafo. Stačí si počíst.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.