petan

Levne lodlet z Prahy a prilet druhy den etenky do londyna .

MÁ učitelka říká že její kamarád tam létá třeba i za 300Kč a tak , ale já tamnikdy nic takového nenašel .

Odpovědi

Chce to hledat, ty ceny se v průběhu času mění. Ovšem těm 300,– až tak moc nevěřím. Některé nízkorozpočtové aerolinky sice občas nabízejí letenky za takové částky, ale pak se k tomu stejně musí ještě přičíst letištní poplatky, což je minimálně tak pětistovka. A u takových specialistů, jako je Ryanair ještě i tisícovku za každé větší zavazadlo.