Nykki

Jaké uvařit levné jídlo pro hodně lidí?

Zdravím lidi,
potřebovala bych pomoci… Musím najít takové jídlo, které se vejde do 400 Kč- je to konkrétně večeře pro 17 lidí. Párky, buřtguláš, topinky, chleba ve vejci, salát, hamburgery ne.. to už se dělalo hodněkrát. Máme stížené podmínky- nemáme troubu a mamé dvě plotýnky a troubu. Jídlo je pro 17 studentů, z toho 7 chlapců, kteří májí opravdu velký hlad. Všichni už jsme zoufalí, protože už nevíme co vařit, kdyby někdo věděl o nějakém receptu, tak budu vděčná
Děkuji Nykki
Doplňuji:
*mikrovlnnou troubu máme

Odpovědi
anonym

Dal bych jim držťkovou,bo pořádnou třeba i jinou polévku s chlebem,to vayde docela levněji a máš to v jednom hrnci,

alexandra

Já bych udělala segedinský guláš s chlebem.

setapouch

Ve velkem mnozstvi je opravdu nejlepsi nejaky gulas.