Adelas.

Levné, ale dobré basové kombo pro začátečníka?

Ahoj, plánuju si kupovat bassu (nejspíše tuto http://baskyta­ry.heureka.cz… ) a až jí budu mít (což asi s mou fin. situací potrvá) bych si měla koupit kombo, které bych také chtěla co nejdřív abych se už mohla učit. :) V tomto se vážně moc neorientuji, s bassou mi radila kamarádka, ale už ji nechci dále zatěžovat. Prosím, nedoporučili by jste mi tedy nějaké levnější, ale aby to hrálo dobře?? Děkuji ;)
p.s.: levné – tak okolo 3000 ? :)

Odpovědi
brillant

Totožná vaše otázka. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/levne-ale-dobre-basove-kombo-pro-zacatecnika

kelley

..otázka totožná, ale bez odpovědi… chápu. Ono s levným kombem pro basu je to ošemetné. Fyzikální zákony se moc obelstít nedají. Levné kombo = malé kombo s malým reproduktorem, který z principu nedokáže vyloudit slušné basové tóny. V ceně kolem 3000 to bude podle mě plus mínus jedno. Peavey, Laney, Ampeq, Marshall, Orange… Zkusil bych najít to, které má v požadované cenové kategorii největší průměr reproduktoru (udává se v palcích). Radši výkon 20W a 10" repro než 30W a 8"… zkuste typ Cort GE30B například.

Adelas.

brillant: You dont say! :D -.-
Potřebuji poradit.