EddyCZ

Levná, ale kvalitní kamera do auta?

Ahoj všichni, zajímalo by mě, na kolik vyjde nějaká levnější, ale kvalitní digitální kamera za čelní sklo auta ( např. pro případ autonehody jako rozhodující důkaz ). Díky moc :)
Doplňuji:
Miroslavst – A co je na tom k nepochopení? Tak snad si umím pohlídat indikátor baterie- přes noc to doma dobiju, jako mobil. K tý kartě – když tam šoupnu 8 gb kartu a vyšší, tak mi přece i takových 5 hodin záznamu stačí, pak ať se to ve smyčce zase maže. Když se něco stane, zastavím záznam a stáhnu to do PC. Já se ale ptal na rady, kde sehnat takový přístroj ve slušné kvalitě obrazu a za dobrou cenu.

Nejlepší odpověď
led

beežne sú dostať minikamery na SD kartu.sú v cenách už od 2000 Kč. pozrite sa do Foto alebo Elektropredajne Nay, Datart…
Cez USB je možné ich napojiť na zdroj z auta, dĺžka záznamu je závislá od rozlíšenia obrazu a veľkosti karty.

Další odpovědi
Miroslavst

A jak to chceš dělat. Většinou mají vlastní zdroj. to zastavíš, vyměníš baterky a jede se dál?
Nebo načítání na kartu. I to je časově omezeno.