Leva zadni krade

http://www.you­tube.com/watch?v=eV­HXqvP5tc8&fea­ture=related to nemá chybu :'DD

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je fakt super......

Další odpovědi
tom004

To je neskutečný. Zloděj se prostě musí „zlikvidovat“. U mně za alespoň ten jeden paleček,když nemohu víc.Dík,prodloužil jsem si život o hezkých pár let.Tedy,jestli mne dřív smíchy „nemajzne“. 🙂

fcoop

Pak že jsme jediní,kdo má schopnost vymýšlet blbiny.Zvláštní pejsek.
Takhle se bavit člověk,tak skončí v Kosmonosích.

Meropa

Zajímavé, ale kde je otázka???