Avatar uživatele
anonym

letos se mohou podávat jen 2přihlášky ke studiu,co mam dělat když mě nevemou ani na jedné škole?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4452 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

kdyby snad se něco takového stalo, existují ještě druhá kola příjmacích řízení, kde školy doplňují místa…

nevím co je na tom tak strašného, JENOM dvě, když jsem se hlásila na SŠ já byla JENOM JEDNA…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vlkadam10

pokud jsi v 6 třídě, tak si budeš muset počkat do osmé. nebo když jsi základku dodělal a nevzali tě tak počkej rok a máš zase dva pokusi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ondra07

Určitě tě vemou, tada pokud nemáš průměr nějak extra hrozný :) Studentů není moc a většinou se každý dostane kam chce, ale jestli chceš na gympl a nemáš samé 1, tak to už obtížné je, podle mých zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

To, že Tě nevezmou hned napoprvé neber vůbec tragicky, nic to není,.. 🙂

.. Vezmeš dopis, ve kterém Ti přijde případné oznámení o nepřijetí do školy, kde by Ti měla třídní učitelka, či jiný pedagog, který má tohle na starosti pomoct sepsat odvolání. Po vytisknutí ho necháš podepsat jedním z rodičů (popř. zmocněncem) a zaneseš, nebo ho pošleš poštou znovu do školy, většinou ti řeknou, do kdy by ti mělo dojít oznámení o případném přijetí, či nepřijetí. Každá škola takhle vypisuje několik přijímacích kol, tudíž to zkoušet na obou školách znovu a znovu, dokud nebudeš přijat. Studentů je málo a málokterá škola nabere plný počet uchazečů, na Tvém místě bych se opravdu nebála. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek