BEAES

Léto 2010

Jaké pak asi bude? Dle jedné vědmy má být dost horké a mají foukat silné větry, ty už ale fučí i teď, tak to bude asi po celý rok. Víte někdo předpověď na letošní letní měsíce??

Nejlepší odpověď
kropitko

Já zatím ani netuším jaké bude jaro,každý den je jinak,třeba to takhle vydrží do léta a v létě bude jen o něco tepleji. Už jsem to hledala minulý týden na netu,zatím jsem žádnou předpověď neviděla.Snad bude tak akorát,ani horko,ani zima

Další odpovědi
anonym

Myslím,že nebude-li pršet,nezmoknem.
To by musela existovat funkční křišťálová koule.

mosoj

Tak takovou vědmu bych také dovedl dělat.
Silné větry charakterizují léta již několik let včetně pro léto netypické (divoké) oblačnosti. Prostě nějaká změna klimatu nastává. Jestli se otepluje nebo ochlazuje to si netroufám říci, ale změna je charakterizovaná prudkými změnami počasí, extrémy v teplotách a přívalovými srážkami. Předpokládám, že takové bude i letošní léto a zima přejde přímo do léta.

oskar

Jaro suche,červen deštivy v červenci pěkně a teplo a srpen,zaři deštivo.

Nuk nuk

No, to se vědma předvedla.
Jestli chcete vědět, jaké bude počasí, neptejte se vědmy ale starých babiček a zemědělců ;) Ti na to nepotřebují věštby, ale stačí jim zkušenosti.

Nejsem ani jedna z výše zmíněných, ale soudím, podle vydatné zimy, že by mohlo být léto pěkné a teplé.

Tombik

Předpověď počasí do 20. července 2008

Období jako celek očekáváme teplotně nadprůměrné, srážkově průměrné. Od 1. do 10. července bude převládat polojasné počasí, při zvětšené oblačnosti místy přeháňky a bouřky. Postupně velká oblačnost a srážky četnější. Nejnižší noční teploty 15 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty zpočátku 22 až 28 °C, postupně ochlazení na 18 až 24 °C.

Od 11. do 20. července bude oblačno s přeháňkami a bouřkami, přechodně bude i polojasno. Nejnižší noční teploty 16 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 19 až 25 °C, při zmenšené oblačnosti kolem 28 °C.

Zdroj: http://cestova­ni.idnes.cz/ja­ke-bude-v-lete-pocasi-predpoved-v-cr-i-k-mori-fnv-/igcechy.asp?c=A080704_­144520_igcechy_tom