Letní tábor pro děti

Pracuji na poloviční úvazek ve škole jako uklizečka.Manžel dostal od svého zaměstnavatele příspěvěk na letní tábor pro dceru,mohu o něj požádat i já v mém zaměstnání?Není tam překážka v mém zkráceném úvazku?Díky.

Odpovědi
standa

Překážkou určitě není váš zkrácený úvazek, ale zaměstnavatel, který nemá žádnou POVINNOST tyto příspěvky poskytovat, pouze se tak může dobrovolně rozhodnout…, zpravidla v kolektivní smlouvě nebo jiném vnitřním předpisu.