kablik

Letní čas k čemu?

znáte někdo kolem sebe nějakého šílence který je „stoupencem letního času“?http://w­ww.novinky.cz/do­maci/215406-cesko-i-evropa-prejdou-na-zimni-cas.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mě tedy žádný posun času neohrožuje ,ani mi nijak nevadí.

Myslím,že to bylo zavedeno kvůli úspoře energií .

Další odpovědi
aramah

Neslouží to k ničemu,prostě to tak je a hotovo.

iwetax

Akorát když jsem dělala dvanácky a měla jsem v neděli raní, tak jsem šla vlastně od 7.hod a když jsem šla na noční, tak jsme měli na normu o hodinu víc, tak jsme dělali lážo plážo

ReHu

Už několik let k ničemu.
Není mi jasné, z jakého důvodu se dodržuje, když se prokázalo, že úspory nejsou a naopak to mnoha lidem škodí.

Mili @

Tak mě to vždycky na minimálně dva týdny rozhodí…
Mám pocit, že mě ty hodiny uhoní a že nestíhám!