Letní brigáda v kempu =)

Chtěla bych se zeptat jestli někdo neví o nějaká brigádě v kempu třeba poblíž Českých Budějovic pro jednu nebo dvě 17-leté dívky.A také jestli má někdo zkušenosti s práci v letní kempu nebo jestli je vůbec možné se do nějakého kempu dostat bez známých. Předem děkuji =)

Odpovědi:

Bronzový

V jednom kempu jsem pracoval, je jednodušší tam zajít osobně a poptat se (resp. v tuto dobu zavolat samozřejmě). Sehnat dobré lidi např. do kiosků je v dnešní době prý docela problém (alespoň podle toho, co mi říkal můj tehdejší šéf). Pokud si řekneš na začátku rozumný peníz a budeš se snažit, tak by neměl být problém tam dlouhodobě (přes léto) vydržet a pěkně si vydělat.

Každopádně, trošku z jiného soudku, úplně nevím, jestli je práce v kempu dobrá pro jednu nebo dvě 17-ti, zvaž sama jestli zvládneš 16 hodinové směny (teď neřešíme jak je to někde v zákoně napsané, bavíme se o ústní dohodě zaměstnavatel vs. zaměstnanec), uklízení hajzlíků, neustálé drhnutí čehokoli, sbírání sraček po kempu a točit desáté a stále poslední pivo dotěrným (holky to maj horší :-P ) lidem, co už mají dost... (jinak super zážitky, rád na to vzpomínám)

Zlatý

nahlídni sem https://www.google.cz/…
popřípadě si tam vlož inzerát doba je tak akorát

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.