Ája13

Letní brigáda v kempu =)

Chtěla bych se zeptat jestli někdo neví o nějaká brigádě v kempu třeba poblíž Českých Budějovic pro jednu nebo dvě 17-leté dívky.A také jestli má někdo zkušenosti s práci v letní kempu nebo jestli je vůbec možné se do nějakého kempu dostat bez známých. Předem děkuji =)

Odpovědi
jpau

V jednom kempu jsem pracoval, je jednodušší tam zajít osobně a poptat se (resp. v tuto dobu zavolat samozřejmě). Sehnat dobré lidi např. do kiosků je v dnešní době prý docela problém (alespoň podle toho, co mi říkal můj tehdejší šéf). Pokud si řekneš na začátku rozumný peníz a budeš se snažit, tak by neměl být problém tam dlouhodobě (přes léto) vydržet a pěkně si vydělat.

Každopádně, trošku z jiného soudku, úplně nevím, jestli je práce v kempu dobrá pro jednu nebo dvě 17-ti, zvaž sama jestli zvládneš 16 hodinové směny (teď neřešíme jak je to někde v zákoně napsané, bavíme se o ústní dohodě zaměstnavatel vs. zaměstnanec), uklízení hajzlíků, neustálé drhnutí čehokoli, sbírání sraček po kempu a točit desáté a stále poslední pivo dotěrným (holky to maj horší 😛 ) lidem, co už mají dost… (jinak super zážitky, rád na to vzpomínám)

hanulka11

nahlídni sem https://www.go­ogle.cz/search?q=let­n%C3%AD+kempy+-+brig%C3%A1dy­&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a
popřípadě si tam vlož inzerát doba je tak akorát