vivatis2-

Letíte o prázdinách na dovolenou?

Nejlepší odpověď
quentos

kde bych na to vzal, nejsem poslanec :{)> jedu vlakem.

Další odpovědi
beer

Jako dycky doma )) Nikdy jsem nebyl žádný cestovatel a ani v důchodu to nedoháním. Navíc – není za co ))

dědapetr

Neletím na dovolenou,ale jedu šalinou.

chudst

Nene, uz jsem byl v Jizni Americe v breznu. Skvela dovca, ale letos o prazdninach kdyztak spis uz jen nekde po Cechach. (Ackoliv i Rakousko jsem zvazoval.)

hanulka11

bude to za dva dny měsíc ,co jsem se vrátila za Santorini…byla to kouzelná dovolená…ještě jsem se z ní nevzpamatovala stále tam duchem jsem.......

Terryle

letěla bych hned a kamkoli, nemusela by to bejt ani dovolená, ale nejsou finance nazbyt. Na týden jedu tady někde po ČR, takže vlak, a pak asi do Chorvatska, což letět nestojí za to.

Quentos: nemať lidi a taky upřesni, že jedeš někam nedaleko ;o) anžto když se chceš vlakem dostat někam do zahraničí (a nemusí to ani být nějak extra daleko), vyjde mnohdy levnějc to letadlo… i bez toho, že jsi poslanec :oD

panenka

Nepoletím ale pojedu s rodinkou na chatu už se tam těším