Letící pták, který zpívá, je interpret nebo hudební nosič?

Nejlepší odpověď
anonym

Ani jedno, ani druhé, protože je sám autor, jenž ještě není podchycen v databázi OSA.
Interpret zpívá cizí skladby, ale i těch je v ptačí říši pár.

Další odpovědi
Drap

Vše si produkuje sám, takže je interpret i nosič a k tomu si i sám zajišťuje dopravu

anonym

Dr.Axl
nebuď si taký istý s tou databázou. Na Slovensku už chcú tamtiemy aj z ľudoviek, nakoniec ten trapas zatlačili do stíchnutia (ja nič ja muzikant, to ten druhý…). Ste na rade odhlasovať podobný nezmysel.