bolak

Letěli jste někdy letadlem?

Pokud jo, měli ste strach při/před prvním letem?
A pokud měli, jak velkej, kam až to došlo? Hluboké nádechy a výdechy, prášek na uklidnění nebo dokonce výměna spodního prádla?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Letěli

Doplňuji:
Strach žádnej ,ani při prvním letu /a to už je dávno/ jen takové pocity z neznáma- ale já mám ráda neznámé věci – vše proběhlo hladce . nyní už je to jako když nastupuješ do tramvaje , aspoň pro mne. A musím sedět u okýnka a dívat se dolů |:D:D:D:D

Další odpovědi
anonym

Letěli

Letěl,Čmelákem a bylo mi strašně zle.Málem jsem pilotu hodil šavli na záda!

muhamed

Letěli

suaeda

Letěli

Párkrát. Nejlepší nezapomenutelný zážitek byl můj druhý let a shodou okolností trochu dál přes Atlantik. Pevnina po čase zmizela a pod námi jen voda občas nějaká lodička (nákladní loď). Najednou se před letadlem objevila neprostupná stěna mraků něco jako ve filmu „mumie..“. A letadlo se začalo chovat zmateně házelo sebou a propadalo se. Když jsem se náhodou podíval na křídla tak jsem viděl jak jejich konce pěkně několicentrimetrově kmitají. Říkal jsem si, že ten materiál nemůže vydržet. Nu letadlo to vydrželo půl hodiny, pak jsme přeletěli celou frontu a byl opět toužebný klid. Pohodové letušky začaly dál roznášet toužebné pitivo.
Doplňuji:
Ale nejlepší catering na palubě jsem zatím zažil od letecké společnosti z Arabských Emirátů.

Drap

Letěli

Strach asi ani ne, Poprve spíše asi převládala zvědavost.

hanny 2

Letěli

Lety letadlem si užívám a jak Hanulka – musím sedět u okýnka a kochat se vším pode mnou.A moc se vždycky těším,poprvé jsem letěla kdysi hodně dávno z Brna do Prahy,to už si moc nepamatuju,ale strach jsem určitě neměla.Ale jednou jsme z Rhodosu vylétali do bouřky,tak to byla ve mně trochu malá dušička.

RyuzakiKate

Letěli

Když mi bylo 8, letěli jsme do Řecka. Při letu tam bylo příšerný stoupání, strašně mi pískalo v uších a brečela jsem mamce do klína. Naštěstí byl let nazpátek lepší, je to v pilotovi… A obsluha od letušek byla moc příjemná (a chutná).

quentos

Letěli

Strach možná trochu, ale nakonec to bylo v pohodě, nic to se mnou nedělalo ;{)>

50centes

Letěli

salsa verde

Letěli

fablen

Neletěli

jsem první co neletěla, ale nebojím se (bojí se manžel a bez manžela neletím)

krum

Neletěli

iceT

Letěli

Nebála jsem se,na rozdíl od tehdejšího přítele,ten tu výměnu prádla skoro potřeboval.Pro mě to bylo jako jízda autobusem,s ob­časným zhoupnutím žaludku,když se letadlo trochu propadlo.Jen trochu nepříjemné bylo třídenní zalehnutí v uších,po prudkém klesání na přistání.Ale zase jsem viděla
Old Trafford zhora.

Kohut57

Letěli

Letěl jsem a byl jsem na palubě sám, kromě pilota. Tím byl kosmonaut Remek. Do Košic a zpět , krásně kličkoval mezi hrady/mraky/ a já si všude představoval anděly. Nejhezčí let mého života.

Damiana

Letěli

Nikdy jsem neměla strach, létání mě baví. I když jsem o vlásek unikla 11. září v NY (odletěli jsme s kamarádem z NY do LA den před tím – na můj nevysvětlitelný popud), ale nevím proč, ani to mi strach z létání a letadel nezpůsobilo. Jen ujištění se v tom, že následování vlastního instinktu je dobré.
Jen jednou jsem měla šílené „motýlky v břiše“ v jednom malém, soukromém letadle. Manžel ho pronajal na vyhlídkový let, během kterého mne se zásnubním prstenem požádal o ruku.:-)

Lakeysha

Neletěli

Doplňuji:
Ale klidně bych to prubnula. Ovšem s kinedrilovou žvejkačkou…

pusinka50

Letěli

Letěla několikrát a bez potíží. Ale poslední léta se nějak bojím a nevím, jestli bych ještě letěla, kdybych mohla, každou chvíli má někde nějaké letadlo potíže a tam nahoře je každá porucha bez šance…

brusinka

Neletěli

Doplňuji:
Kromě takového toho sportovního pro dva (pilot + 1)

honza19hk

Neletěli

letadlem zatím ne,ale dost často lítám jako pilot v MI-24.Známej je pilot u AČR takže když má kondičky tak stačí mu říct a lítám já.Ale chvíli mi to dalo než jsem se to naučil.Ale je to pr…hlavně střemhlav dolů.

archenemy

Letěli

Pájo

Letěli

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.