Letěli byste se Skyeurope?

O Skyeurope se už nějakou dobu objevují zprávy, že budou brzo končit. Já jsem s nima už párkrát letěl a byl jsem spokojenej. Chtěl bych je zkusit znovu v září na let do Paříže, ale bojím se, zda v současné době neriskuji nejen 29 EUR, které stojí letenka, ale i svoji bezpečnost. Když firma nemá moc peněz, může šetřit i v této oblasti. Jaký máte názor na bezpečnost letu se Skyeurope?

Odpovědi
PO

Ja osobne jsem se taky rozhodovala, jestli s nimi letet nebo ne! Pak jsem nasla ale jen o par korun drazsi letenku na click4sky a myslim si, ze je lepsi si priplatit 500,–, nez riskovat.

Dandi

Dnes už mi nezbývá nic jiného, než nedoporučit =)

Lencis

V tomhle bych nešetřila. Radši trochu připlatit a být alespoň relativně v klidu… i když on si člověk moc nevybere… šetří dnes všichni… i ti co nekrachují… takže?!

mh

Ja bych letel urcite. Na toto tema Ti musim rict jen jedno. Existuji urcita ustanoveni o servise a bezpecnosti a temi se musi ridit letecke spolecnosti pristavajici na evropskych letistich. A ver me ze v Evrope jsou nejprisnejsi. Sam letam minimalne jednou za deset dni a bezpecnost evropskych letadel je v pohode. Pekny den.

Barbora

Letěla jsem s nimi zhruba před 14 dny a neměla jsem nejmenší problém. Letadlo tam i zpět odlétalo bez zpoždění. Chování personálu je velmi vstřícné. Spíše doporučuji.