Avatar uživatele
anonym

Letěli byste se Skyeurope?

O Skyeurope se už nějakou dobu objevují zprávy, že budou brzo končit. Já jsem s nima už párkrát letěl a byl jsem spokojenej. Chtěl bych je zkusit znovu v září na let do Paříže, ale bojím se, zda v současné době neriskuji nejen 29 EUR, které stojí letenka, ale i svoji bezpečnost. Když firma nemá moc peněz, může šetřit i v této oblasti. Jaký máte názor na bezpečnost letu se Skyeurope?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Rada před 5336 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
PO

Ja osobne jsem se taky rozhodovala, jestli s nimi letet nebo ne! Pak jsem nasla ale jen o par korun drazsi letenku na click4sky a myslim si, ze je lepsi si priplatit 500,–, nez riskovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dandi

Dnes už mi nezbývá nic jiného, než nedoporučit =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

V tomhle bych nešetřila. Radši trochu připlatit a být alespoň relativně v klidu… i když on si člověk moc nevybere… šetří dnes všichni… i ti co nekrachují… takže?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mh

Ja bych letel urcite. Na toto tema Ti musim rict jen jedno. Existuji urcita ustanoveni o servise a bezpecnosti a temi se musi ridit letecke spolecnosti pristavajici na evropskych letistich. A ver me ze v Evrope jsou nejprisnejsi. Sam letam minimalne jednou za deset dni a bezpecnost evropskych letadel je v pohode. Pekny den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barbora

Letěla jsem s nimi zhruba před 14 dny a neměla jsem nejmenší problém. Letadlo tam i zpět odlétalo bez zpoždění. Chování personálu je velmi vstřícné. Spíše doporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek