Letěl už někdo z Vás v horkovzdušném balóně? Musí to být v takovém počasí nádhera.

V pátek se nad Turnovem vznášelo pět takových balónů. Už jen představa, co je z té výšky v mrazivém dni vidět a jaký to je asi pocit, stojí za to. Kdo jste to zažili, jaké to bylo?

Nejlepší odpověď
Illines

Neletela ,ale kdybych moznost mela -sla bych do toho.

Další odpovědi
Drap

Letěl, ale bylo tepleji. V každém případě moc zajímavý zážitek

terry

Zatím neletěla, ale doufám, že jednou nějaký letní let uskutečním :)