Avatar uživatele
Kelt

Letěl někdo v horkovzdušném balónu, nebo v helikoptéře, případně byl tam i tam?

Letěl někdo v balónu, v helikoptéře, nebo v obou těchto prostředcích? Jaké jste měl, měla pocity? A pokud ne, chtěl, chtěla byste letět? Když ano, tak v čem raději? Případně ještě kde – libovolné místo. Představte si, že se jedná o soutěž a toto je první cena. 30 minutový let v helikoptéře, nebo 2 hodinový let v balonu, místo je volitelné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Let balónem super,snad se do něj ještě alespoň jednou dostanu.
Helikoptéru už nemusím,možná za jiných okolností.
Nezapomentutelným záitkem bylo překvapení v podobě nečekaného letu ultralightem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Využil jsem obojí. Pokud bych si měl osobně vybrat, tak bych zcela jistě volil balón , nejlépe nad nějakou zvlněnou krajinou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

V balónu jsem letěla dvakrát (jednou dokonce s babičkou), bylo to skvělé a určitě poletím znovu. Vrtulník mě neláká.
Doplňuji:
Když jsem byla na Aljašce, tak jsem tam mnohokrát (snad 20 krát) letěla hydroplánem. Občas to byl velmi silný zážitek, ale je to tam nejběžnější letní zůsob dopravy na delší vzdálenosti.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

V balonu ne, v helikopotvoře jo, pak ještě na padáku a v ´normálním´ letadle…
Pokud bych něco takového, nedejbože, vyhrál, zabookuju si místo v letištním báru.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Pouze v aerotaxi, ale ve sněhové bouři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ve vrtulníku několika typů jsem letěl mnohokrát, měl jsem „zaměstnání“ kde to tehdy bylo celkem běžné. Zvláštní zážitek to většinou nebyl, vždy se jednalo o práci. Strach jsem měl několikrát, jednou pilot musel okamžitě na přistání. Praštil s námi do kukuřičného pole „téměř“ volným pádem asi 50 metrů od vedení vysokého napětí. Jak jsme se dozvěděli později, musel k zemi velmi rychle, protože do operačního prostoru právě vlétal letoun s vrchním velitelem VS maršálem Kulikovem a nic jiného v trase jeho letu nesmělo být ve vzduchu.

Let balónem jsem dostal k šedesátinám a bylo to nádherné. Letěl bych ještě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek