Letecky do Londýna

Je potřeba na cestu do Velké Británie pas nebo stačí občanský průkaz? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Staci vam jen obcansky prukaz. -iv-

Další odpovědi
panenka

Češi mohou cestovat do Londýna pouze na základě platného občanského průkazu (nedoporučuje se cestovat na občanský průkaz s odděleným rohem!) nebo cestovního pasu.

Zdroj: http://londyn­.webnode.cz/lon­dyn-informace-na-cesty/

alexandra

Stačí občanský průkaz.Dneska se odtud vrátil můj syn,a letěl jenom na občanku.Taky jsem měla obavy,protože nemá pas.Takže to vím na 100%.