arygnoc

Letecká pošta? Prečo?

prečo ju tu používate, keď každý súbor musím sťahovať a nemôžem ho otvoriť v prehliadači?
To nemôžete dať odkaz priamo na obrázok (link?)
Nerád by som naťahal do kompu nejaké kraviny.

PS: prezentácie od utrpenia emocionálneho šoku z posledne zhliadnutej prezentácie už vôbec nepozerám.

Nejlepší odpověď
www

Například proto, že tak velký soubor nejde poštou odeslat.
Tady navíc proto, že chci něco ukázat všem a adresy neznám.
Atd., atd.
Navíc ten soubor z Letecké pošty časem zmizí a to mně může vyhovovat.
Otevření, jinak stažení souboru znamená jen to, že pokud je v PC jako dočasný (nutno zvolit), tak tam vydrží jen do nejbližšího čištění.

Další odpovědi
anonym

proto!

Kamionacka09

Souhlas,ta letecka posta je hrozna.Ja sem casto koukam pres mobilni net a to vubec se ta posta nezobrazi.

mosoj

Jestli se nemýlím Leteckou poštu jsem začal používat já pro prezentaci pps.
Jestli znáš nějakou lepší cestu jak zde prezentovat soubory pps nebo jiné dokumenty ( třeba z Wordu , Excelu či soubory typu pdf) prosím poraď.

Na soubory typu jpg je mnoho serverů kam se se fotka dá umístit a dát odkaz, ale na to ostatní neznám. On totiž na tom serveru potom musí být umístěn i příslušný program, který umí dotyčný soubor zobrazit.