Fly

Letáčky /adresa

Dobrý den. Když se rozhodnete rozdávat letáčky o nějaké problematice, dejme tomu o kácení lesů, může si na vás někdo stéžovat nebo žalovat vás za to, že na závěr dodáte: více o tomto tématu se můžete dozvědět na kacenilesu.cz? Dík!
P.S.: Tohle není můj případ, jen se ptám.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Domnívám se, že ne, pokud máte na mysli příjemce letáčků. Kdo by si mohl stěžovat je společnost, jejíž adresu vydáváte (kacenilesu.cz) pokud nemáte jejich souhlas s vaším konáním. Pokud však propagujete jejich společnost a nepropagujete s jejich společností něco jiného, neměl by být problém.
Něco jiného by bylo, pokud byste letáčky dávala do schránky na které by bylo „nevkládat reklamu“. To musíte akceptovat.