simir7

lepidlo vteřinové

Dobrý večer.Prosím vás jak se dají očistit ruce od vteřinového lepidla.Děkuji za odpověd.Simir.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Máš doma pemzu? Je to taková ta tvrdší hmota na ztvrdlé paty například. Někdy je i na kartáčku. Tak tou to půjde. Pokud ne, vem si brousek na nehty nebo vyřazený brousek na nůž nebo prostě smirkový papír-ale jemný.
Pak pořádně nakrémovat ruce.

Další odpovědi
BEAES

Jo to znám, ale opravdu urychlit to nejde, jen loupat a loupat......

anetadela1

Já počkám až to zaschne a pak to oloupu. A když to nejde, tak jednoduše, jak se během dne myju, tak do večera nebo do druhého dne je to pryč.

panenka

já po zaschnutí se to pokusím vždy odstranit s ruky a pokud mě to nejde pak si vemu hubku namydlím ruku tou drsnější stranou pod teplou vodou si to umývám