Pecudka

Lepidlo na tipy

Nemá některá z vás zkušenost která značka lepidla na tipy je
nejlepší, myslím které opravdu super drží. Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.neh­tysnu.cz/shop­ping/eshop/7-1-Lepidla-na-tipy

Žádné lepidlo nebude dobře držet,pokud nebude správně aplikované,to znamená-nehty by měly být čisté,hladké,od­maštěné,souměr­ně zastřižené,tak aby tip přesně doléhal k nehtu tou lepicí ploškou a při aplikaci lepidla je nutné tip přiložit k nehtu tak,aby se neutvořily vzduchové bublinky,jinak lepidlo nebude držet dobře a díky vzduchovým bublinám se může brzy odlepit,zejména při prudkém nárazu,při práci s vodou a podobně.

Další odpovědi
Damik

Zkus lepidlo na umělé nehty – 3g – mají ho na Rajnehtu.cz. Vynikající lepidlo – suprově lepí a nehtíky dlouho drží jako přilepené 🙂

Zdroj: rajnehtu.cz