M.a.j.k.e.e.

Jak provést upgrade na Lenovu S850 na novější verzi Androidu než 4.4?

Děkuji

Původní neotázka
Lenovo S850 – upgrade

Odpovědi
nikolqa.o

Záleží na tom, jestli je pro daný telefon update systému, ale myslím si, že spíš není. Na OS Android 4.4. se sekla většina smartphonů.

Jinak to zda máš k dispozici update zjištíš v nastavení. Když klikneš na „Aktualizace systému“ mělo by to zjistit, jestli je pro tvůj telefon dostupný update, pokud bude, nabídne ti to aktualizaci, pokud ne, zobrazí se hláška „Vaše zařízení je aktuální.“

Nastavení → O telefonu → Aktualizace systému

Podle toho, co jsem teď našla na stránkách supportu Lenova, je pro Lenovo S850 pouze verze Android 4.4.2 – jak jsem předpokládala nahoře.

Tobbycz

Pro tento model bohužel novější operační systém Android není dostupný. Vojta, Lenovo Ambasador