Bonaci

Lenovo IdeaPad G50–30 vs Lenovo IdeaPad G50–45. Poradíte prosím?

Omlouvám se za hloupý dotaz ale jsem v tomto oboru naprostý amatér.
https://www.al­za.cz/porovna­ni.htm?c=NT356­o1q4;NT356o1i6;
V podstatě jde o
AMD Quad Core A8–6410 + AMD Radeon R5 vs Intel Pentium Quad Core N3540 Bay Trail-M + NVIDIA GeForce GT 820M
Takt a RAM víceméně stejný.
Děkuji

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Monzenk

G50-30

Doplňuji:
určitě s nVidii, ale celkově hardware mi příjde docela špatný na to kolik to stojí. Zkus najít notebook s minimálně Core i3, procesor co je v tomhle notebooku je fakt špatnej ;)