Avatar uživatele
smile35

Lékařské potvrzení na řidičský průkaz

Příští týden musím jít k doktorce pro potvrzení kvůli řidičáku. Chci se zeptat, jestli tam zkoumají zrak na té tabulce nebo jestli jim stačí, že chodím na vyšetření k očnímu??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jistě, i obvodní lékařka ti zkontroluje zrak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

to záleží na lékaři..některému bude stačit prohlášení, že chodíš na kontrolu na oční…jinému ne a nechá tě přečíst „tabulku“…ale nějak nechápu, proč tě zrovna tahle banalita znervózňuje…že ty blbě vidíš a bojíš se, že ti potvrzení nedají…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Ano, bude ti zkoušet zrak. Pokud se mu něco nebude líbit, pošle tě na oční. Sám obvodní lékař brýle rozhodně nebude předepisovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
smile35

Tak nakonec jsem v pohodě přečetla i poslední řádek :DD

před 3661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
smile35

Funna: Nosím brýle jen ve škole a jsou slabé, protože se snažím vyléčit krátkozrakost pomocí alternativních metod. A nezamlouvá se mi představa, že si tam nakráčím a akorát dostanu silnější brýle, za které by mamka vyhodila peníze a já bych je pak stejně nenosila…

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Neuraz se, ale pokud dobře nevidíš, tak za volantem nemáš co dělat. Buď si necháš napsat brýle přes které uvidíš, nebo riskuješ, že někoho zabiješ!!!

Potom vidím ještě jednu možnost, udělat si ŘP až po tom, co bude alternativní metoda léčby dokončena.

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

obvoďák ti přece brýle nepředepíše…buď v klidu, to potvrzení je jen formalita…nesmíš být barvoslepá, to je hlavní podstata očního vyšetření…a zbytek je o tom, jestli třeba nemáš epileptické záchvaty a podobné nemoci, aby se z auta nestalo auto bez řidiče…

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Já mám kamaráda, který je barvoslepý a má řidičák, dokonce i C.

před 3669 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek