Lékařské potvrzení na řidičský průkaz

Příští týden musím jít k doktorce pro potvrzení kvůli řidičáku. Chci se zeptat, jestli tam zkoumají zrak na té tabulce nebo jestli jim stačí, že chodím na vyšetření k očnímu??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jistě, i obvodní lékařka ti zkontroluje zrak.

Další odpovědi:

Stříbrný

to záleží na lékaři..některému bude stačit prohlášení, že chodíš na kontrolu na oční...jinému ne a nechá tě přečíst "tabulku"...ale nějak nechápu, proč tě zrovna tahle banalita znervózňuje....že ty blbě vidíš a bojíš se, že ti potvrzení nedají....

Stříbrný

Ano, bude ti zkoušet zrak. Pokud se mu něco nebude líbit, pošle tě na oční. Sám obvodní lékař brýle rozhodně nebude předepisovat.

Diskuze k otázce

smile35

Tak nakonec jsem v pohodě přečetla i poslední řádek :DD

smile35

Funna: Nosím brýle jen ve škole a jsou slabé, protože se snažím vyléčit krátkozrakost pomocí alternativních metod. A nezamlouvá se mi představa, že si tam nakráčím a akorát dostanu silnější brýle, za které by mamka vyhodila peníze a já bych je pak stejně nenosila...

Zlatý

zzzzz

Neuraz se, ale pokud dobře nevidíš, tak za volantem nemáš co dělat. Buď si necháš napsat brýle přes které uvidíš, nebo riskuješ, že někoho zabiješ!!!

Potom vidím ještě jednu možnost, udělat si ŘP až po tom, co bude alternativní metoda léčby dokončena.

Stříbrný

Funna

obvoďák ti přece brýle nepředepíše...buď v klidu, to potvrzení je jen formalita...nesmíš být barvoslepá, to je hlavní podstata očního vyšetření...a zbytek je o tom, jestli třeba nemáš epileptické záchvaty a podobné nemoci, aby se z auta nestalo auto bez řidiče...

Zlatý

zzzzz

Já mám kamaráda, který je barvoslepý a má řidičák, dokonce i C.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.