Luke19

Lékařské potvrzení

Co vše mi bude dělat doktorka, když si půjdu pro potvrzení na SŠ

Nejlepší odpověď
Pájo

Nic extra, pokud je to Vaše praktická lékařka, nahlédne hlavně do Vaší zdravotní dokumentace a potvrdí (na základě Vašeho dosavadního zdravotního stavu), zda jste (nebo nejste) schopná na dané SŠ studovat. Většinou je to jen formalita. Za potvrzení se obvykle platí.