FOX.IK

Lekarska zprava

Dobrý den, v cervenci jsem byla na vysetreni po urazu, dostala jsme tam lekarskou zpravu.
Mam urazovy pojisteni a chtela jsem jit na pojistovnu aby mi to proplatili. Jenomze jsem ztratila lekarskou zpravu.

Mam pravo si zajit do nemocnice a znovu si od nich vyzadat lekarskou zpravu a musej mi ji vydat? Plati se za to neco?
Doplňuji:
A ze zakona maji pravo si neoc uctovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Otázkou je co to bylo za lékařskoiu zprávu.
Pojišťovna bude chtí tu svoji s bodovým ohodnocením úrazu a bolestného. Za to se platí 300 Kč.

http://www.dok­torvpraze.cz/ce­nik.php

Další odpovědi
hanulka11

požádáš sestřičku jistě ti ráda vyhoví – tak za to něco zaplatíš nejspíš 30kč

anonym

Máš právo o duplikát lékařské zprávy a pokud se jedná o poplatek,záleží na vystavovateli této zprávy.

anonym

Lékařská zpráva a pojištění jsou dvě různé věci. Zajděte si do pojišťovny vyzvednout formulář o úraze, ten vyplňte (1. a 2. stranu) na třetí straně je nutno, aby vyplnil údaje Váš ošetřující lékař. Pokud jste platila v nemocnici při ošetření nebo léčení nějaké peníze hotově, tak k vyplněnému formuláři doložte tyto doklady, nebo alespoň jejich kopie. Někdy vyplněný formulář odešle do pojišťovny přímo zdravotní středisko, jindy Vám ho dají do ruky, abyste si s ním zašla do pojišťovny sama.
Lékařskou zprávu jste měla odevzdat ošetřujícímu lékaři. Když mu řeknete, že jste ji ztratila, tak si v nemocnici nejspíše vyžádá její opis.