Pokročilý

Lekarska zprava

Dobrý den, v cervenci jsem byla na vysetreni po urazu, dostala jsme tam lekarskou zpravu.
Mam urazovy pojisteni a chtela jsem jit na pojistovnu aby mi to proplatili. Jenomze jsem ztratila lekarskou zpravu.

Mam pravo si zajit do nemocnice a znovu si od nich vyzadat lekarskou zpravu a musej mi ji vydat? Plati se za to neco?
Doplňuji:
A ze zakona maji pravo si neoc uctovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Otázkou je co to bylo za lékařskoiu zprávu.
Pojišťovna bude chtí tu svoji s bodovým ohodnocením úrazu a bolestného. Za to se platí 300 Kč.

http://www.doktorvpraze.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

požádáš sestřičku jistě ti ráda vyhoví - tak za to něco zaplatíš nejspíš 30kč

Zlatý

Máš právo o duplikát lékařské zprávy a pokud se jedná o poplatek,záleží na vystavovateli této zprávy.

Lékařská zpráva a pojištění jsou dvě různé věci. Zajděte si do pojišťovny vyzvednout formulář o úraze, ten vyplňte (1. a 2. stranu) na třetí straně je nutno, aby vyplnil údaje Váš ošetřující lékař. Pokud jste platila v nemocnici při ošetření nebo léčení nějaké peníze hotově, tak k vyplněnému formuláři doložte tyto doklady, nebo alespoň jejich kopie. Někdy vyplněný formulář odešle do pojišťovny přímo zdravotní středisko, jindy Vám ho dají do ruky, abyste si s ním zašla do pojišťovny sama.
Lékařskou zprávu jste měla odevzdat ošetřujícímu lékaři. Když mu řeknete, že jste ji ztratila, tak si v nemocnici nejspíše vyžádá její opis.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.