Werusca

Lékař změnil HA na Mercilon. V čem je lepší?

Užívala jsem HA Lindynette a lékař mi ji změnil na Mercilon (užívám HA 2,5 roku) z důvodu intenzivních bolestí (stahy,křeče) v podbřišku při prvních dnech menzesu (krev, vyšetření, sono, ultrazvuk, stěry )vše v pořádku. Můžete prosím mi někdo sdělit proč zvolil právě tuto HA? v čem je lepší než Lyndynette? Změna HA stejně nepomohla.

Nejlepší odpověď
SINGO

Mě by zajímalo proč takové dotazy nedáváš hned doktorovy? Odpovědel by ti hned na místě a věděla by si to hned. Tady ti těžko někdo odpoví správně.
Mě když doktor mění (nebo přidává) léky hned mě říká proč…