ondra07

Existuje lék nebo cokoliv na NERVOZITU?

Bože… mě tohle už jednou zabije… jsem ve škole a jsem nervozni jak cyp… a nevím ani z čeho… samozřejmě se potím… a nic na to nezabírá…
Když jsem doma nebo kdekoliv venku… tak v pohodě… i když sportuju, tak se nezpotím tolik jako ve škole nebo někde na schůzce apod…

Nějaké nápady, co zabírá na nervozitu, respektive na nadměrné pocení v podpaží?
Vím, že to asi časem přejde… ale i tak… dost mě to štve, no.

Nejlepší odpověď
marci1

Kup si v lékárně magnezium (hořčík). Do školy na svačinu si nos banán, který má hodně hořčíku a uklidňuje. Proti pocení pij šalvějový čaj s yzopem. 🙂

Další odpovědi
gecco

Léků je spousta – ale jde o potenciálně nebezpečná farmaka, takže ti je spíše nedoporučím (a nebo se obrať na doktora, který tvůj stav bude moci diagnostikovat)…
To už raději zkus odvar z bylinek – meduňka, lipový květ, třezalka, kozlík…
___
Ale nejúčinnější je si uvědomit, že nervozita je jen stav mysli – a uklidnit se koncentrováním, nejlíp na nějaký externí ´problém´ – ve škole ideálně na učivo…
😉

jáára

Zhul se

zjentek

sociální fóbie- zavčas bych započal léčbu, jinak ti ta škola bude na ho*vno jak cyp