Lék na kocovinu

Jaky znate prirodni lek na kocovinu krome cesnecky?

Nejlepší odpověď
Jikra

Pořádně se vyspat a potom nasadit vyprošťováka z toho druhu alkoholu po kterém vznikla ona kocovina.
POZOR!
Ale už jen s Mirou

Další odpovědi
GM

Kofola, Coca Cola.

hanulka11

kafe s citronem /vymačkat celý citron/ a pít hodně vody bez bublinek

blesk26

Já si naopak myslím, ža kafe by se pít moc nemělo, protože hlava bolí hodně kvůli dehydrataci a kafe pak tělo odvodňuje ještě víc :)

Chce to pít hodně vody, třeba s citronem, protože obsahuje vitamín C …

Michal Kole

Nejlepší je nepít.

Co silný hovězí masový vývar ?

dědapetr

zelňačka

akama

vymačkanej citron s cukrem, hodně pít vodu, naložit se do vařící vody, dát si další pivo i když se člověku nechce.

vesuvio

Jasná Coca Cola