sunflower71

Mohu užívat lék Mydocalm?

Tento lék mi předepsal můj dětský lékař (je mi 16), ale v příbalovém letáku se píše, že pokud jsem mladší 18-ti let, tak bych lék neměla užívat. Myslíte, že ho mám brát nebo raději ne?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Čekáš odbornou odpověď tady? Co se raději zeptat přímo toho doktora? Snad ví, co ti předepsal a zda to můžeš brát.

Další odpovědi
arygnoc

asi sa budete diviť, ale lekár má vo vašej karte aj dátum narodenia, takže vie, koľko máte rokov (najmä ak je to detský lekár).
to za prvé.

za druhé:
nepíšete, prečo vám ho lekár predpísal – a to je vcelku podstatná informácia.

takže vám neostáva iné, ako lekárovi veriť.

;-Q