iceT

Lehce nabyl,lehce pozbyl…

ale otázka zní:utratili byste peníze,které by vám přišly na účet?
http://www.no­vinky.cz/krimi/225540-muz-utratil-pul-milionu-ktery-mu-omylem-prisel-na-ucet.html

Odpovědi
hanulka11

Jé ,to já bych hned žhavila linku do banky, protože co mi nepatří… to ať je hned pryč . Stejně bych z toho nemohla mít radost.

panenka

Neutratila zeptala bych se z kama mě přišly a pokud bych od nikoho nic nečekala nechála bych to na účtě a nahlásila to ve spořitelně

kropitko

No vzhledem k tomu, že by se mi zrovna nějaká kačka hodila, tak bych si tak 5000 – 10000 vybrala a pak bych dělala překvapenou a peníze splácela,,,:-D

ReHu

Já asi jako kropítko.

Mužskýho jsem vystěhovala, platím hypotéku a rekonstruuji.
Takže mé bydlení – černá díra na peníze 🙂.

hanny 2

Určitě bych je vrátila,ale nejdřív bych dělala chvilku mrtvýho brouka a vychutnala bych si ty,co je chtějí vrátit.Známý poslal omylem někomu 10tis.a nikdy mu je ten dotyčný nevrátil i přes výzvu banky.A soudit se kvůli tomu?To víc proděláte!!!