Vr.

Legoland Německo

Jaké máte zkušenosti s návštěvou Legolandu?

  1. Postačí pobyt od 10.00 do 18.00 jedeme-li s dětmi 6–10 let nebo je vhodnější dvoudenní pobyt?
  2. Spolu se vstupným lze rezervovat jídelní tiket za 65 EUR (jídlo pro 2+3 vč. zmrzliny, kávy a sladkostí – lze uplatnit v jakékoliv restauraci / občerstvení dle našeho výběru nebo je omezen? Není výhodnější si vybrat a zaplatit každé jídlo zvlášť?

Děkuji 🙂

Odpovědi
Pájo

1.)
I když nevím, jak je Legoland v Berlíně rozsáhlý, jel bych rozhodně alespoň na dva dny a při té příležitosti si prošel i město. Navíc můžete být po cestě unavení (a to i děti). První den příjezd, někde se ubytovat, projít se městem, obhlídnout Legoland – nabídky vstupů atd. …v Německu není neobvyklé, že se vstupy „mimo špičku“ dají pořídit levněji. Těžko říci, zda to platí i pro Legoland.

2.)
Odhaduji, že jídelní ticket půjde uplatnit v areálu Legolandu naprosto všude.
Doplňuji:
…večer dát děti spát, večerní procházka… Od 10 hod. druhý den Legoland, klidně až do 18ti hod. a pak šup do auta a domů… ;)

anonym

Byl jsem loni v legolandu v günzburgu. Lepší je to na dva dny, určitě.
Pamatuju si, že mne překvapilo, že jídlo a pití je tam bylo dražší, než bych čekal, což na druhou stranu není úplně překvapivý, protože všechny atrakce byly v ceně vstupneky. nebylo neobvyklé vidět německou rodinku, jak sedí na lavičce a rozbaluje oběd s sebou…