Wareg

Legální dlouhodobá práce v USA?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je ještě v této době možné najít způsob, jak dlouhodobě legálně pracovat (a případně žít) v USA. Nemám teď na mysli využít servis zprostředkovatelské agentury, ale spíš bych to viděl tzv. „na vlastní pěst“. Nejsem už student – tzn. možné omezení. A nemám teď na mysli „Green Card“.

Odpovědi
jkjk

Green card je prave legalni povoleni k praci pro cizince. Pak jeste existuji specialni pracovni viza, ale jen pro nektere vysokoskolsky vzdelane, modelky, zdravotni sestry apod. Hledejte viza tridy H.