Avatar uživatele
mikee.nikee

Legalizace marihuany v ČR

Kdyby se v ČR navrhla legalizace marihuany byly by jse pro či proti ? A také důvod prosím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Byl/a by jsem pro

Já bych trávu legalizoval, protože někdo to hulí, někdo z toho dělá masti a zas tak šílený to není. O to důsledněji bych omezoval kouření čehokoli na veřejnosti. Taktéž bych kladl větší důraz na potírání užívání návykových látek mladistvými.
Čili hul si, kuř si, chlastej si, ale jen když ti je alespoň 18 a neotravuješ tím druhé, toť můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Byl/a by jsem pro

Doplňuji:
Zakázané ovoce nejvíc chutná, proto se bude konopí zneužívat více, než když je povolené. Někde jsem četl, že 50% mladších lidí do 35 let věku má zkušenosti s jeho kouřením. Starší lidé z něj dělají spíše léčivé masti nebo tinktury. Po legalizaci zavést ještě větší kontroly (řidiči, mladiství) než jsou u alkoholu. Při kontrolách by se mohla daleko více angažovat třeba městská policie.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Byl/a by jsem pro

V anketě chybí jiná možnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Byl/a by jsem pro

ilegální věci svádějí je vyzkoušet, porušování zákazů zvedá hladinu nějakýho hormonu, myslím endorfin, takže u drogy pak dostaneš dva účinky, když kolem bude kroužit zákon ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

Byl/a by jsem proti

Doplňuji:
Jestlis čekal, že ti budou odpovídat samé holky tak jsi tam měl dopsat-zajímají mě jen odpovědi od holek ;).
Legalizace hulení je samozřejmě blbost, od toho, že by to legálně půlku huličů nebavilo, až po to co dokáže hulení udělat s patnáctiletými huliči.
Na druhou stranu je až trapné, že tu máme v 21 století rostlinu, která se nesmí pěstovat.
Samozřejmě pro pěstitele, kteří to dělají pod lampama na kšeft bych osobně souhlasil s účinnějším potíráním a tvrdšími tresty.
Když to tedy shrnu

  • možnost pěstovat rostliny v přírodních podmínkáš ANO (pokud tě ale chytnou, že to někomu třeba jen dáváš na hulení tak § za výrobu drogy)
  • možnost aby se mohlo hulit legálně NE (ale netrestat hulení a v případě, že půjde o jiný prohřešek a bude tam hulení tak obrovská přitěžující okolnost)

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Byl/a by jsem pro

Je mi jedno, jestli bude kouření marjánky zakázaný,nebo povolený. Osobně nemám rád ani kouření obecně a domnívám se, že by se s tím mělo dělat něco víc než se dělá. Jsem proti zakazování kouření v hospodách, jsem pro, aby si každá hospoda mohla vybrat. Jsem proti čuňatům, co odhazujou vajgly na ulici a jsem proti prasatům, co kouřej i na zastávkách a je jim jedno, když cigaretou někoho popálí.

Zákaz pěstování konopí ale považuju za maximální blbost. Stejně by mně mohli trestat že mi na mém pozemku vyrašily lysohlávky. Místo zákazů by byla lepší osvěta, ale na tu se tu s…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelezo1983

Byl/a by jsem proti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkl95

Byl/a by jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dlostev

Byl/a by jsem proti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Olmann

Byl/a by jsem pro

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek