routt

Legalizace marihuany

Dobrý den.Myslíte si že tu zavedou legalizaci marihuany?A co Vy na to?Mě osobně to je jedno ale jen tak se ptám

Nejlepší odpověď
kropitko

Je mi to taky úplně jedno,tady si stejně každý dělá co chce a co uzná za vhodné…
Doplňuji:
zaj-po,já marihuanu neuznávám ani jako léčivo,znám spoustu bezva inteligentních lidí,kterým to totálně vymlelo mozek.

tím co jsem napsala,tak doplňuji pro ty,co zase nechápou moje myšlenkové pochody,že je úplně jedno,jestli bude legalizována,je­likož naše zákony jsou stejně úplně na HO… a i když jí někdo bude prodávat ve velkém,tak nebude postižen,naopak se dočká odsouzení malý čecháček,který si zrovna šlukne od kamaráda…

Další odpovědi
mojitek

Legalizace drog???To snad ne,za chvili by se ti lide kteří hulí ten sajrajt domahali legalizace jinych a jeste tvrdsich drogdrog.PS: Taky znam par lidi,kterym marija totalne vylagrovala mozek-nasledky jsou trvalé..
Doplňuji:
Fallen Angel : kdyby tato logika byla spravna a opravdu fungovala,tak by tedy mely byt zlegalizovany i ty nejtvrdsi drogy…

anonym

DOBRÝ DEN.MARIHUANA JAKO TAKOVÁ NE SYNTETICKÁ PŘINÁŠÍ VELIKOU ÚLEVU VŠEM TĚŽCE NEMOCNÝM LIDEM,KTEŘÍ TRPÍ BOLESTMI,TŘESEM,SKEP­SÍ A.T.D.ALE JE NUTNÉ JI BRÁT POD LÉKAŘSKÝM DOHLEDEM ABY DÁVKY BYLY SPRÁVNĚ PODÁVANÉ.JESTLI JI ZLEGALIZUJÍ TO NEVÍM,ALE VÍM, ŽE V NESPRÁVNÉM DÁVKOVÁNÍ VÍCE UBLÍŽÍ NEŽ POMŮŽE.JE TO VELIKÝ RISK JI VEŘEJNĚ ZLEGALIZOVAT.JÁ JAKO DIPLOMOVANÁ SESTRA VELMI DOBŘE VÍM,ŽE JE MARIHUANA TAKÉ NEBEZPEČNÁ A JDE TO TAK DALEKO,ŽE KDYŽ JE BRÁNA SVÉVOLNĚ A VE VĚTŠÍCH DÁVKÁCH NEJENŽE ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST NA NÍ,ALE MŮŽE TAK ZVANĚ VYGUMOVAT MOZEK A DOKONCE ZPŮSOBIT RAKOVINU. TAKŽE JI DOPORUČUJI JEN POD LÉKAŘSKÝM DOHLEDEM.---ZDRAVÍ ZAJ-PO
Doplňuji:
TADY CO JSEM PSALA O MARIHUANĚ,TAK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEJEDNÁ Z LÉKAŘSKÉHO HLEDISKA O KOUŘENÍ MARIHUANY,ALE O PŘESNÉ CO SE TÝKÁ KVALITY EXTRAKTY V TABLETÁCH A NEBO OLEJI.
TOLIK K DOPLNĚNÍ!!!---ZAJ-PO

BENYTA

Jsem pro legalizaci,ve smyslu několika rostlin,které mi pomůžou,na jiné využití určitě ne.
U nás nebude zlegalizována,na to dám krk,a je to dobře,u nás by byla zneužívána.
Jako pro rostlinu pro ní mám jen samé superlativy,kdo nechce zneužít THC,tomu je nepostradatel­nou,lepší nad ní není.
Je to všelék,od kůže po vnitřnosti,jen musí vbýt ve správných rukou.A to je ten „kámen úrazu“,v těch správných rukou.
Závěr – bylina je to,svými účinky nedostižitelná,bo­hužel se spíše zneužívá jako droga.

nukušinka

já bych ji nelegalizovala a jsem proti tomu !

ReHu

Souhlasím s kropítkou 🙂.

Bunnik

Jsem proti. Nadměrné kouření marihuany poškozuje mozek, o tom už tady někdo mluvil. Ale někteří jedinci mají tu smůlu (genetickou predispozici), že i kdyby si dali jen jednou, vyvolá se u nich schizofrenie a ta je na celej život. A je to pěknej hnus.

nabubindes

doufám, že se to nikdy nestane! dokážu se skvěle bavit bez podpory drog! před dvěma rokama mně smetla zhulená 28letá ženská na křižovatce, o stopce ani nevěděla! té „krávě“ se nic nestalo, já byl 3,5hod. na stole se zlomeným loktem 8 šroubů a další železo v kosti. O škodách na moto ani nemluvím. Tak že doufám, že k tomu opravdu nedojde!

Fallen Angel

Souhlasím s legalizací. Nejsem žádný vyhulenec, ale jednou za čas (cca jednou za měsíc) si dám „špeka“ a jsem úplně normální.
Zastávám názor, že když to někdo bude chtít hulit, pěstovat a distribuovat, tak to stejně bude dělat, i když to bude zakázané. Naopak podle mě legalizace by měla vliv na to, že by to lidi nechtěli dělat ↔ zakázané ovoce chutná nejvíc.