janani

Jak uvést ledničku po delší době znovu do provozu (v zásuvce je zapojená)?

Ledničku, která nebyla nějaký čas v provozu, jsme přestěhovali a nechali asi 6 hodin v klidu. Po zapnutí ale nechladí ani nemrazí. Prosím o radu, jak ji uvést do provozu (v zásuvce je zapojená). Děkuji

Odpovědi
Drap

Zkuste ji cca na hodinku otočit vzhůru nohama . Potom otočit zpět a znovu zapojit,
Třeba naskočí

cukrar

Bez měření není vědění. Je třeba zjistit měřením, kam až jde proud, a kde již ne.
Páč já na dálku nepoznám, zdali při stěhování někdo trhnul za kabel…

honza19hk

a š´táva do zásuvky jde??

anonym

pak už jedině otočit termostatem. svítí alespoň světlo uvnitř, jestli do ní vůbec něco jde?

některé modely mají ovládání na dveřích (displey + tlačítka), tak je tam i tlačítko on/off

Dochy

Měla by zůstat nějaký čas v klidu. Také jsem viděl 24h. A zza jak dlouho jste určili že nefunguje? Obvykle potřebuje alespoň hodinku než je znát nějaký výsledek…

Kepler

Šest hodin hodin v klidu je málo, doporučuje se 24 h. Vytáhněte ze zásuvky, jen to proboha nestavějte vzhůru nohama.