FOG

Lecitelstvi

Nekdy asi pred 20 lety jsem se svagrem navstivil jednoho „lecitele“,ma­me,jako skoro kazdy problemy se „zadama“.
A tak by me zajimalo,jestli ten clovek jeste zije,ci v tom podnika?
Jmenoval se Jan Calek nebo Jancalek a byl posunovac ve Valmezu.
Doplňuji:
Vubec me nezajima,jaky ma ten clovek prijem,ale jestli se treba uchytil v podnikani i po „revoluci“ a jake ma vysledky v tom lecitelstvi.

Nejlepší odpověď
SinceX

Proč nezkusíš na googlu. Pokud by v tom podnikal, tak by mohl mít nějaký kontakt, to samé i ve zlatých stránkách :)

Další odpovědi
člověk

skutečným léčitelum nejde o peníze,protože vědí,že mají dar.takže skutečně hledej na bývalém ČSD

Michal

Někomu je dáno,někdo si z toho udělá nechutnou výdělečnou činnost.Ale ukazatelem není jestli ten,či onen pracuje zdarma.Hodnotil bych podle dosažených výsledků!

anonym

Když znáš jméno,profesi i podnik,kde pracoval,začni tam.Vím,že 20 let je dlouhá doba,ale jistá šance existuje.Alespoň náznak,ze kterého by se dalo vyjít.